Tatra Przygoda to firma z blisko 20-letnim doświadczeniem w branży turystycznej.

Kompleksowo organizujemy integrację dla grup w Zakopanem. A własna baza atrakcji i specjalistów to gwarancja najwyższej jakości dla naszych Klientów.

Jesteśmy pełni pasji i wciąż rozwijamy swoje umiejętności, bo chcemy pokazać Wam Zakopane, jakiego nie znaliście!

Founder & CEO

Oskar

Przedsiębiorca z sukcesem realizujący kilkanaście inwestycji w branży turystycznej Zakopanego. Siebie i swój biznes rozwija u najlepszych trenerów i coachów w Polsce by tą wartością móc dzielić się z innymi. Profesjonalny sportowiec - Mistrz Polski w unihokeju, od 8 lat najlepszy Quadowiec przeprawowy w Polsce.

Marketing manager

Halina

Osoba z wielką pasją do pracy i sercem do ludzi. W pracy nakierowana na rzetelność i wysoką jakość. W życiu stawia na swój mentalny rozwój i odkrywanie nowych dróg, zakochana w Tatrach i książkach.

Sprzedaż

Dawid

Choć najmłodszy to bardzo doświadczony i profesjonalny Sprzedawca, dla którego najważniejsza relacja z Klientem i jego zadowolenie od początku aż do końca przygody z naszymi usługami.

Instruktor jazdy

Kamil

Doświadczony Instruktor, który zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę podczas wycieczki na Quadach lub skuterach śnieżnych. Zawsze uśmiechnięty, pomocny i dowcipny.

Support

Grzesiek

Grzesiek to prawdziwa złota rączka i nasza tajna broń. Zna firmę od podszewki i potrafi pomóc w każdej sytuacji. Z jego pomocą wszystko dopięte jest perfekcyjnie na ostatni guzik.

Catering

Kasia

Niezwykle pogodna osoba z wielkim sercem, która dba o to byście zawsze byli najedzeni. To właśnie Kasia jest odpowiedzialna za przygotowanie wszystkich przysmaków podczas każdej imprezy - niezależnie czy to catering dla 15 czy 600 osób...

Filmowiec

Wojtek

Zawsze uśmiechnięty, niezwykle utalentowany artysta, filmowiec, z którego rąk wychodzi wiele naszych filmów.