Tatra Przygoda to firma z blisko 20-letnim doświadczeniem w branży turystycznej.

Kompleksowo organizujemy integrację dla grup w Zakopanem. A własna baza atrakcji i specjalistów to gwarancja najwyższej jakości dla naszych Klientów.

Jesteśmy pełni pasji i wciąż rozwijamy swoje umiejętności, bo chcemy pokazać Wam Zakopane, jakiego nie znaliście!

Lider

Oskar

Przedsiębiorca z sukcesem realizujący kilkanaście inwestycji w branży turystycznej Zakopanego. Siebie i swój biznes rozwija u najlepszych trenerów i coachów w Polsce by tą wartością móc dzielić się z innymi. Profesjonalny sportowiec - Mistrz Polski w unihokeju, od 8 lat najlepszy Quadowiec przeprawowy w Polsce.

Marketing

Halina

Osoba z wielką pasją do pracy i sercem do ludzi. W pracy nakierowana na rzetelność i wysoką jakość. W życiu stawia na swój mentalny rozwój i odkrywanie nowych dróg, zakochana w Tatrach i książkach.

Partnerzy

Artur

Zawsze uśmiechnięty, energiczny i otwarty na każdego człowieka i każdy pomysł. To opiekun naszych Partnerów - największych hoteli w Zakopanem i biur turystycznych z całej Polski, z którymi współpracujemy.

Instruktor

Jarek

Organizacja wypraw na quadach czy skuterach śnieżnych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i poszanowaniem dla natury to wielka odpowiedzialność. Jarek to lider naszych Instruktorów, który doskonale potrafi o wszystko zadbać, także o atmosferę - wśród naszych Instruktorów i Gości.

Support

Grzesiek

Grzesiek to prawdziwa złota rączka i nasza tajna broń. Zna firmę od podszewki i potrafi pomóc w każdej sytuacji. Z jego pomocą wszystko dopięte jest perfekcyjnie na ostatni guzik. Jest także naszym specjalistą od każdej imprezy plenerowej.

Instruktor jazdy

Kamil

Doświadczony Instruktor, który zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę podczas wycieczki na Quadach lub skuterach śnieżnych. Zawsze uśmiechnięty, pomocny i dowcipny.

Filmowiec

Wojtek

Zawsze uśmiechnięty, niezwykle utalentowany artysta, filmowiec, z którego rąk wychodzi wiele naszych filmów. Także marzycie o filmowej pamiątce z imprezy integracyjnej? Wojtek zadba o to najlepiej.

Catering

Lucyna i dziewczyny z drużyny

Niezwykle pogodne osoby z wielkim sercem, które dbają o to byście zawsze byli najedzeni. To właśnie NASZE DZIEWCZYNY są odpowiedzialne za przygotowanie wszystkich przysmaków podczas każdej imprezy - niezależnie czy to catering dla 15 czy 600 osób...

Muzyka i zabawa

Piotrek i kapela

Prawdziwe Góralskie Śpasy? Tylko z naszą kapelą! Muzyka na żywo, gawędy, taniec i dużo dobrej zabawy. Nasza kapela góralska i inni zaprzyjaźnieni muzykanci zadbają byście poznali prawdziwy folklor Podhala.

Przewodnicy Tatrzańscy

Marcin i Przewodnicy

Nasi doświadczeni, zaprzyjaźnieni Przewodnicy Tatrzańscy gwarantują bezpieczne i niezapomniane wyjście w Tatry - niezależnie czy szukacie pomysłu na rekreacyjną wycieczkę doliną czy wyprawę na Rysy.