Wieczór panieński w Zakopanem

Szczególnie polecane na:

Dla przyszłych żon organizujemy atrakcje na wieczór panieński w Zakopanem. Oferta dotyczy atrakcji dostępnych w naszej ofercie – wiele aktywności, które przyjemnie wypełnią czas w trakcie dnia przed prawdziwym wieczorem panieńskim. Mamy pomysł na Twój weekend panieński w Zakopanem. Oferta nie dotyczy atrakcji po godzinie 22.00.

12h
czas
100%
integracja
100%
aktywność
SZCZEGÓŁY

Wieczór kawalerski w Zakopanem

Szczególnie polecane na:

Dla przyszłych mężów organizujemy atrakcje na pobyt kawalerski w Zakopanem. Oferta dotyczy atrakcji dostępnych w naszej ofercie – wiele aktywności, które przyjemnie wypełnią czas w trakcie dnia przed prawdziwym wieczorem kawalerskim. Mamy pomysł na Twój weekend kawalerski w Zakopanem. Oferta nie dotyczy atrakcji po godzinie 22.00.

12h
czas
100%
integracja
100%
aktywność
SZCZEGÓŁY CENA OD: 99 zł / osoba

Rocznica w Zakopanem

Szczególnie polecane na:

Rocznica ślubu, urodzin oraz wszelkiego rodzaju rocznice, które mogą być prezentem dla najbliższych – zorganizuj rocznicę w Zakopanem, zrób miły prezent dla swoich najbliższych, rodziców, przyjaciół, rodzeństwa. Zajmiemy się kompleksową organizacją, przygotowaniem pobytu oraz zapewnieniem spokoju i miłego wypoczynku pod Tatrami. Wszystkie atrakcje będą przygotowane z dużą starannością, mogą być Państwo spokojni o wypoczynek swoich najbliższych w Zakopanem.

Zaręczyny pod Tatrami

Szczególnie polecane na:

Zaręczyny w Zakopanem – wyjątkowy i bardzo oryginalny pomysł dla przyszłych narzeczonych. W blasku świec, w klimacie góralskiej chaty, przy smaku dobrej zakopiańskiej kuchni, w towarzystwie góralskiej muzyki – to zaręczyny dla wyjątkowych osób. Organizacja wieczorów oraz pobytów zaręczynowych, w który dwie osoby wyznają sobie miłość to dla nas wyjątkowa chwila, wiemy że od tej pory Zakopane będzie ich łączyć na długie lata.

Wesele pod Tatrami

Szczególnie polecane na:

Zakopane – dla jednych marzenia, dla innych prestiż, a dla kolejnych coś innego – tak można ująć pomysł na organizację AŚlubu pod Tatrami w Zakopanem. Wesele w Zakopanem to wyjątkowe wydarzenie dla młodych, dla rodziców i zaproszonych gości. Każde wesele organizowane przez nas jest wyjątkowe, już dzięki samej lokalizacji jaką jest Zakopane. Kolejnych atrakcji wesela w Zakopanem dodaje góralska atmosfera oraz niepowtarzalny klimat tutejszych karczm oraz drewnianych kościółków. Zapewniamy …