Wieczór panieński w Zakopanem

Szczególnie polecane na:

Dla przyszłych żon organizujemy atrakcje na wieczór panieński w Zakopanem. Oferta dotyczy atrakcji dostępnych w naszej ofercie – wiele aktywności, które przyjemnie wypełnią czas w trakcie dnia przed prawdziwym wieczorem panieńskim. Mamy pomysł na Twój weekend panieński w Zakopanem. Oferta nie dotyczy atrakcji po godzinie 22.00.

12h
czas
SZCZEGÓŁY

Wieczór kawalerski w Zakopanem

Szczególnie polecane na:

Dla przyszłych mężów organizujemy atrakcje na pobyt kawalerski w Zakopanem. Oferta dotyczy atrakcji dostępnych w naszej ofercie – wiele aktywności, które przyjemnie wypełnią czas w trakcie dnia przed prawdziwym wieczorem kawalerskim. Mamy pomysł na Twój weekend kawalerski w Zakopanem. Oferta nie dotyczy atrakcji po godzinie 22.00. Wieczór kawalerski to wyjątkowa impreza, kiedy możecie spotkać się w najbliższym gronie zaufanych osób i przeżyć prawdziwą przygodę, którą zarówno Pan Młody jak …

12h
czas
SZCZEGÓŁY

Rocznica w Zakopanem

Szczególnie polecane na:

Rocznica ślubu, urodzin oraz wszelkiego rodzaju rocznice, które mogą być prezentem dla najbliższych – zorganizuj rocznicę w Zakopanem, zrób miły prezent dla swoich najbliższych, rodziców, przyjaciół, rodzeństwa. Zajmiemy się kompleksową organizacją, przygotowaniem pobytu oraz zapewnieniem spokoju i miłego wypoczynku pod Tatrami. Wszystkie atrakcje będą przygotowane z dużą starannością, mogą być Państwo spokojni o wypoczynek swoich najbliższych w Zakopanem.

Zaręczyny pod Tatrami

Szczególnie polecane na:

Zaręczyny w Zakopanem – wyjątkowy i bardzo oryginalny pomysł dla przyszłych narzeczonych. W blasku świec, w klimacie góralskiej chaty, przy smaku dobrej zakopiańskiej kuchni, w towarzystwie góralskiej muzyki – to zaręczyny dla wyjątkowych osób. Organizacja wieczorów oraz pobytów zaręczynowych, w który dwie osoby wyznają sobie miłość to dla nas wyjątkowa chwila, wiemy że od tej pory Zakopane będzie ich łączyć na długie lata.

wesele folklor

Wesele pod Tatrami

Szczególnie polecane na:

Zakopane – dla jednych marzenia, dla innych prestiż, a dla kolejnych coś innego – tak można ująć pomysł na organizację AŚlubu pod Tatrami w Zakopanem. Wesele w Zakopanem to wyjątkowe wydarzenie dla młodych, dla rodziców i zaproszonych gości. Każde wesele organizowane przez nas jest wyjątkowe, już dzięki samej lokalizacji jaką jest Zakopane. Kolejnych atrakcji wesela w Zakopanem dodaje góralska atmosfera oraz niepowtarzalny klimat tutejszych karczm oraz drewnianych kościółków. Zapewniamy …