Transfery

Szczególnie polecane na:

Organizujemy pobyty integracyjne dla grup kompleksowo, dlatego nasi Klienci nie muszą się martwić również o usługi dodatkowe, takie jak transfer. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami na terenie Podhala, jesteśmy w stanie zorganizować transfer do każdego miejsca i dla każdej ilości osób.

Wypożyczalnia sprzętu

Szczególnie polecane na:

Wszystkie nasze grupy obsługujemy kompleksowo. Do każdej z oferowanych przez nas atrakcji oferujemy również możliwość wypożyczenia niezbędnego sprzętu.

Wypożyczalnia strojów

Szczególnie polecane na:

Dla niektórych z oferowanych przez nas atrakcji zaleca się wypożyczenie dodatkowych elementów stroju, np. w przypadku wyprawy na Quadach, gdzie istnieje wysokie ryzyko ubłocenia ubrania. W swojej kompleksowej ofercie, posiadamy również wypożyczalnie strojów.

SZCZEGÓŁY CENA OD: 15,00 zł

Pilotaż

Szczególnie polecane na:

Do każdej z oferowanych przez nas atrakcji oferujemy możliwość pilotażu. Doświadczony organizator turystyki zadba o Państwa pobyt kompleksowo.

Catering – lunch w plenerze

Szczególnie polecane na:

Nasza Firma specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniu cateringu w plenerze. Poniżej przykładowe warianty MENU. ZESTAW SWOJSKI – chleb wiejski z domowym smalcem – zbójnicki bigos – kiełbasa do samodzielnego pieczenia – ogórki kiszone – ketchup, musztarda – pieczywo – herbata z cytryną ZESTAW BIESIADNY – chleb wiejski  z domowym smalcem – oscypek z grilla  z żurawiną – żurek bacowski z wędzoną kiełbasą – kiełbasa do samodzielnego pieczenia …

3h
czas
SZCZEGÓŁY

Catering przy ognisku

Szczególnie polecane na:

Proponujemy zestawy cateringowe podczas ognisk – smacznie i tradycyjnie. Poniżej przykładowe warianty MENU. ZESTAW SWOJSKI – chleb wiejski z domowym smalcem – zbójnicki bigos – kiełbasa do samodzielnego pieczenia – ogórki kiszone – ketchup, musztarda – pieczywo – herbata z cytryną ZESTAW BIESIADNY – chleb wiejski  z domowym smalcem – oscypek z grilla  z żurawiną – żurek bacowski z wędzoną kiełbasą – kiełbasa do samodzielnego pieczenia – kaszanka, karczek …

3h
czas
SZCZEGÓŁY

Filmowanie i fotografia

Szczególnie polecane na:
LATO

Każdy wyjazd firmowy to okazja do dobrej zabawy, która na długo pozostaje w pamięci. Idealnym dopełnieniem wyjazdu jest płyta CD pełna zdjęć z najważnieszymi wydarzeniami z pobytu. Przygotowany materiał w formie prezentacji pozwoli jeszcze raz przeżyć pełen emocji wyjazd….