Najczęstsze pytania

Rezerwacja odbywa się ONLINE - szybko, wygodnie i bezpiecznie (bez logowania). Kiedy już wybierzesz swój program, zadzwoń lub napisz w celu sprawdzenia dostępności terminu, który Cię interesuje. Po dokonaniu rezerwacji i płatności otrzymasz także szczegółówy program godzinowy drogą mailową. Podczas dokonywania rezerwacji wystarczy podać dane firmy, jeśli potrzebujesz fakturę.
W przypadku braku wystarczającej ilości śniegu większość atrakcji może zostać zastąpiona ich letnimi odpowiednikami a reszta programu pozostaje bez zmian, np. skutery śnieżne mogą zostać zastąpione Quadami a sanie podczas kulig dorożkami. W każdym programie znajdują się informacje o ewentualnych zamiennikach.
Posiadamy kilka zaprzyjaźnionych, sprawdzonych obiektów noclegowych w Zakopanem. Jeśli są Państwo zainteresowani także noclegami, prosimy o kontakt podczas dokonywania rezerwacji. Sprawdzimy dostępność i poinformujemy czy możemy pomóc w znalezieniu noclegów.
W 100% rozumiemy, że każdy wyjazd integracyjny jest inny a każda grupa ma inne marzenia do spełnienia w Zakopanem! 🙂 Jeśli masz własne pomysły - napisz do nas. Sprawdzimy możliwości i zaproponujemy dobre rozwiązanie.