Atrakcje na wieczór
biesiady, ogniska, imprezy

Kulig – najpiękniejszy w Dolinie Chochołowskiej – lato dorożki

Kulig w Zakopanem z TATRA Przygoda to najlepsza zimowa impreza regionalna dla Twojej firmy. W Dolinie Chochołowskiej zrogranizujemy najpiękniejszy kulig jaki można zorganizować w Polsce. Kuligi organizujemy przede w wyjatkowych miejscach, takich jak najdłuższa dolina w polskich Tatrach.

Przyjazd do Doliny Chochołowskiej, gdzie będą czekały sanie lub dorożki w przypadku braku śniegu. Uczestników zaprosimy do sań i wyruszymy na piekny i najlepszy kulig w Zakopanbem. Odpalimy pochodnie, zaopatrzymy uczestników w gorzałkę oraz mały poczęstunek i wyruszymy na godzinną przejażdżkę saniami po Dolinie Chochołowskiej. Po kuligu zaprosimy do ogniska, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście górali wyprawimy super plenerową imprezę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani regionalnymi żartami.

W programie: przywitanie gości, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku - poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! Wszystko to zapewnią górale, góralka i gazda. Kulig odbędzie się pod lasem. gdzie będzie paliła się watra, a obsługa będzie serwowała przysmaki kuchni regionalnej. Po dwóch godzinach zabawy - zakończenie imprezy.

Cena zawiera:

Udział w atrakcji

Informacje dodatkowe:

Obsługa i Przewodnictwo

Mówimy po polsku, angielsku i francusku

Cennik

Wariant do 10 osób 11 - 30 osób powyżej 30 osób
Kulig w Dolinie Chochołowskiej zł / osoba zł / osoba zł / osoba
Kulig w Dolinie Chochołowskiej + Góralskie Śpasy zł / osoba zł / osoba zł / osoba

    Pola wymagane są oznaczone *
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.