O programie

Poniższa oferta nie jest dostępna w standardowej sprzedaży.
Jeśli jesteś zainteresowany tego typu ofertą zachęcamy do kontaktu: +48 501 560 560

Doskonały pomysł na integrację dla każdej grupy! Choć jest dużo aktywności to program zaprojektowany jest tak, byście mieli jak najmniej wysiłku a dużo radości z jazdy quadem i rowerem otoczeni pięknymi widokami na Tatry.

Spotkamy się na Gubałówce, gdzie po instruktażu Przewodnik zabierze Was na wycieczkę Quadami po górskich trasach. Do wyboru 3-godzinna wycieczka z ogniskiem, 2-godzinna z dużą ilością jazdy bez przerwy lub 1-godzinna, która pozwoli poczuć smak emocji, jakie dają Quady!

Po powrocie na Gubałówkę otrzymacie rowery lub rowery elektryczne (w zależności od wybranego wariantu) oraz kaski. Przewodnik zabierze Was na wycieczkę. Do wyboru kilka wariantów wycieczki a każda zaplanowana tak, by jak najdłuższe odcinki były z górki.

Z Gubałówki na Krupówki możemy udać się 1-godzinnym zjazdem lub wydłużyć wycieczkę do 4 godzin i np. rowerami elektrycznymi udać się do Doliny Chochołowskiej i Drogą pod Reglami wrócić do Zakopanego. To piękna przygoda blisko natury a dzięki rowerom elektrycznym – bez wysiłku!