O programie

Poniższa oferta nie jest dostępna w standardowej sprzedaży.
Jeśli jesteś zainteresowany tego typu ofertą zachęcamy do kontaktu: +48 501 560 560

To najpiękniejsza przygoda integracyjna dla grup w Zakopanem – gotowy program na udany dzień pełen emocji, relaksu i góralskich tradycji!

Rozpoczniemy od Wycieczki na Quadach. Otoczeni pięknymi widokami na Tatry przez polany i lasy dotrzecie do dzikich zakątków Podhala. W ofercie 1h, 2h a także 3h wycieczka z Przewodnikiem.

Po wycieczce czas na relaks w wodach termalnych. Zabierzemy Was na największe Termy w Polsce. Dużo dobrej zabawy podczas szaleństw na zjeżdżalniach i relaks w jacuzzi, basenach i zdrowotnych kąpielach borowinowych. W bilecie OPEN dostęp także do strefy Saunarium z bogatą ofertą.

Po quadach i wypoczynku na Termach zabierzemy Was do Doliny Chochołowskiej. Tu, w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, jako jedyni mamy góralską, plenerową scenę.

Powitają Was Górale i rozpoczniemy Góralską Biesiadę, czyli wieczór regionalny przy ognisku z tańcami, śpiewem, konkursami i atrakcjami jak „Pasowanie na Zbójnika” czy „Wbijanie gwoździ dziurawym młotkiem”. A podczas całej imprezy obsługa będzie serwować przysmaki regionalnej kuchni.

Tradycje, zabawa, integracja i dużo śmiechu – tak spędzimy ten wyjątkowy wieczór na zakończenie pięknego dnia!