Wieczór Panieński w Zakopanem

Dla przyszłych żon organizujemy atrakcje na wieczór panieński w Zakopanem. Oferta dotyczy atrakcji dostępnych w naszej ofercie – wiele aktywności, które przyjemnie wypełnią czas w trakcie dnia przed prawdziwym wieczorem panieńskim. Mamy pomysł na Twój weekend panieński w Zakopanem. Oferta nie dotyczy atrakcji po godzinie 22.00.

Wieczór panieński to zdecydowanie jedna z najważniejszych imprez w życiu każdej kobiety. Przyszła Pani Młoda ma bowiem okazję przeżyć prawdziwą przygodę w gronie najbliższych jej kobiet.

A Zakopane, góry… to idealne miejsce by zorganizować wieczór panieński, który każda z Uczestniczek imprezy zapamięta na długo.

Zarezerwuj ONLINE
napisz na info@tatraprzygoda.pl
lub zadzwoń: +48 501 560 560

Jeśli Ty także zastanawiasz się, które z atrakcji na wieczór panieński dziewczyny w Zakopanem wybierają najczęściej to zobacz poniższy przegląd.

Wycieczka na Quadach z Przewodnikiem jako punkt kulminacyjny wieczoru panieńskiego
Wycieczka Quadami to prawdziwa przygoda w górach! To także jedna z najpopularniejszych atrakcji. Panie spotykają się z Instruktorem. To pod jego opieką udacie się na wyprawę. Przeprowadzi on także instruktaż z jazdy Quadem (bez obaw, większość Pań jedzie Quadem pierwszy raz i doskonale sobie radzi). Będzie duża dawka dobrej zabawy, piękne widoki na Tatry i szczypta adrenaliny!

Wieczór Panieński i Wyprawa autami BUGGY UTV
Jeśli wszystkie dziewczyny lubią poszaleć, ale jednocześnie cenią wygodę to zapraszamy na prawdziwe safari po Podhalu. Zabierzemy Was na wyprawę autami Buggy UTV szlakiem zapierających dech w piersiach widoków.

PAINTBALL z Wieczorem Panieńskim
Oj dzieje się, gdy Panie wchodzą na pole paintballowe! Paintball podczas Wieczoru Panieńskiego to przede wszystkim duuuużo integracji i dobrej zabawy! Dużo śmiechu zapewnią także gry według specjalnych scenariuszy. Panie docenią nasze pole paintballowe, które znajduje się w naturalnym, tatrzańskim, dzikim lesie. Oprócz tego, każda Uczestniczka otrzymuje wygodny, profesjonalny marker jakimi gra się na turniejach. Dzięki tym markerom możemy używać wysokiej jakości kulek, które szybciej pękają a uderzenia są bezbolesne, co zawsze doceniają nasze Panie :). Mundur i maska zawsze GRATIS!

OGNISKO podczas Wieczoru Panieńskiego
Kiedy już poszalejemy podczas gry w paintball czy wycieczki Quadami, usiądziecie wspólnie wokół ogniska. Ognisko w górach ma wyjątkowy klimat, będzie czas na integrację i wspomnienia z atrakcji. Przy ognisku serwujemy pyszne jedzenie.

ROWERY, E-BIKE lub HULAJNOGI dla Wieczorów Panieńskich
Jeśli Wasza grupka lubi aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, piękne widoki i przyrodę to zapraszamy na wycieczkę. W naszej wypożyczalni czekają na Was rowery górskie, hulajnogi elektryczne i rowery elektryczne. Szczególnie polecamy rowery elektryczne – to gotowy pomysł na piękną przygodę w górach bez wysiłku! Dużą popularnością cieszą się także sesje zdjęciowe podczas szalonych przejażdżek na Hulajnogach Elektrycznych.

TRADYCYJNY KULIG SANIAMI W DOLINIE CHOCHOŁOWSKIEJ jako pomysł na Wieczór… panieński! 🙂
Tatrzańska Dolina, skrzypiący śnieg, piękne konie z dzwoneczkami i tradycyjne sanie. W takim otoczeniu udamy się na magiczny kulig w Dolinie Chochołowskiej. Każda Uczestniczka kuligu otrzyma mały poczęstunek do sań – na dobry humor i rozgrzewkę. Po kuligu czeka nas wspólna zabawa z Góralami podczas Góralskiej Biesiady przy Ognisku. Taniec, muzyka i atrakcje – m. in. Wybór Gaździny Wieczoru czy picie z narty. Podczas całej imprezy serwowane jest regionalne jedzenie bez limitu.

Wieczór Panieński, czyli Wieczór Góralski?
Jeśli szukacie alternatywy na wieczór panieński dla klubu i komercyjnej imprezy to zapraszamy do Doliny Chochołowskiej, gdzie w pięknej scenerii odbywa się Wieczór Góralski z Biesiadą przy Ognisku. Pyszne jedzenie, dobra zabawa, taniec, muzyka i śpiew. O dobry humor dba najlepsza kapela góralska w Zakopanem. W programie wiele atrakcji i konkursów.

 

Zarezerwuj ONLINE
napisz na info@tatraprzygoda.pl
lub zadzwoń: +48 501 560 560