O programie

Każda integracja i wyjazd grupowy ma jeden obowiązkowy punkt, czyli imprezę! Będąc w Zakopanem zdecydowanie warto postawić na prawdziwą Góralską Biesiadę.

Udział w Góralskiej Biesiadzie to niepowtarzalna okazja by zbliżyć się do góralskich tradycji poprzez zabawę. Imprezy regionalne z Góralami organizujemy w plenerze zarówno latem i zimą.

Każda nasza impreza odbywa się w wyjątkowym miejscu, np. w Dolinie Chochołowskiej, gdzie jako jedyni mamy plenerową, góralską scenę. Impreza w tak pięknym otoczeniu to gwarancja wyjątkowych wspomnień dla każdego Uczestnika.

W naszej ofercie aż trzy warianty Góralskiej imprezy – do wyboru także różne warianty MENU – regionalne jedzenie będzie serwowane przy ognisku podczas trwania całej imprezy.

Bajania Góralskie
Zapraszamy do wspólnej zabawy i tańców przy ognisku! Kapela góralska będzie umilać ten czas muzyką i śpiewem góralskim a w przerwach Gawędziarz zadba o doskonałe humory opowiadając żarty i historie z codziennego, góralskiego życia.

Śpasy Góralskie
Góralskie Śpasy, to po Waszemu… zabawa! Przy dźwiękach kapeli wyprawimy prawdziwą, góralską imprezę. Przygrywać będzie najlepsza kapela góralska w Zakopanem, a Gawędziarz będzie zabawiał Państwa żartami i historiami o Tatrach i Góralach. Przewidujemy m.in. pokazy i nauka tańca góralskiego, pasowanie na zbójnika, cięcie drewna piłą moja-twoja, wbijanie gwoździ dziurawym młotkiem i wspólne śpiewanie przy ognisku.

Janosikowa Biesiada
To najlepsza impreza biesiadna na Podhalu! Na uczestników imprezy będą czekali Zbójnicy spod samiuśkik Tater! Zbójnicy, góralki i Harnaś witając Gości będą zapraszać do zajmowania miejsc za stołami. Podczas wieczoru przygrywać będzie cały czas kapela góralska, a uczestnicy imprezy będą zabawiani przez Zbójników żartami oraz historiami o Tatrach i góralach. Przeprowadzimy konkursy, gry i zabawy. Będzie góralskie karaoke, nauka tańca regionalnego, degustacja lokalnych trunków, próbowanie napoju harnasiowej mocy, golenie w dybach, oscypkowy test, test na siłę i inne!