Wiosenna impreza integracyjna dla firmy z branży beauty

Impreza integracyjna w Zakopanem

Imprezy firmowe to okazja do zrobienia czegoś wyjątkowego. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć grupę 40 osób z branży beauty. Naszym Gościom zależało na obiekcie noclegowym, w którym będą mogli poczuć góralskiego ducha. Tak więc Gości zameldowaliśmy w Pensjonacie Tatra House, gdzie oprócz górskiego, drewnianego wystroju jest też wyjątkowa, góralska gościnność. Oprócz tego Goście mieli zapewnione także pyszne śniadania oraz obiadokolacje. Nie musieli martwić się również o transfery, które im zapewniliśmy.

Całą grupę stanowiły Panie, które wybrały nietuzinkowy sposób na spędzenie tego weekendu. Poznaj jaki!

Kobiety to słaba płeć…Czy aby na pewno?

Oczywiście, że nie! Nasze Panie na pierwszy dzień integracji wybrały…quady. Tak, tak! I świetnie dawały sobie radę. Zaopatrzone w strój ochronny oraz po szczegółowym instruktażu naszego przewodnika, ruszyły bez oglądania się za siebię na podbój podhalańskich traktów. Mogły spróbować swoich sił w niełatwym terenie. Grupa pokonywała sporo podjazdów, przemierzała zabłocone i piaszczyste tereny. Panie świetnie radziły sobie nawet podczas przejazdów przez płytkie strumyki. Nasi instruktorzy cały czas opiekowali się grupą, dbali o bezpieczeństwo, ale i komfort i dobre samopoczucie Pań.

Wycieczka w góry z przewodnikiem 

Nasze drogie Panie po sycącym śniadaniu kolejnego dnia integracji wybrały się w Tatry z przewodnikiem Tatrzańskim. Wycieczka była dostosowana do możliwości Grupy, dzięki temu każdej z Pań udało się wejść na zaplanowany szczyt pomimo tego, że w Tatrach nadal panują nieco zimowe warunki. Na miejsce startu wycieczki dowieźliśmy także raczki i lunch pakiety by każda z Pań ruszyła w pełni przygotowana na wycieczkę.

Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a tym bardziej wycieczki górskie są świetnym pomysłem na integrację! Dostarczają wiele emocji i satysfakcji. Przede wszystkim można nacieszyć się pięknymi widokami! Nasze Panie doceniły też poczucie humoru zaprzyjaźnionego Przewodnika, który miał nie lada wyzwanie jako rodzynek wśród licznej grupy kobiet. 

Ważne jest również, aby wycieczki, były przede wszystkim bezpieczne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu przewodnika, bezpieczeństwo Grupy było na najwyższym poziomie, a na tym właśnie jako organizatorom najbardziej nam zależało. 

Po powrocie odbył się ciąg dalszy integracji - czyli ognisko i biesiada z góralami w Tatra House. Uczestniczki mogły poznać prawdziwy folklor, posłuchać historii o Tatrach oraz spróbować swoich sił w tradycyjnym tańcu góralskim. Kuchnia Pensjonatu stanęła na wysokości zadania. Gospodynie przygotowały pyszne jedzenie. W menu królował: tradycyjny bigos, smalec swojskiej roboty podany z ogórkiem kiszonym, domowy chleb, kiełbaski do samodzielnego pieczenia oraz oscypki z żurawiną. 

Udana impreza integracyjna

Zadowolenie naszych Gości to dla nas najwyższa nagroda. W ciągu dwóch dni pełnych wrażeń nasi Goście mogli poznać góralską kulturę, poszaleć na quadach, odpocząć oraz poznać piękno Tatr.  

 

Przez Redakcja Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *