Impreza Integracyjna w Zakopanem dla „najsłodszej” firmy w Polsce

Impreza integracyjna w Zakopanem to doskonała okazja by  połączyć poznawanie prawdziwego folkloru i góralskich tradycji ze wspólną zabawą i integracją.

Dlatego dla tak wielu naszych Klientów "Góralskie Śpasy" to punkt obowiązkowy wyjazdu do Zakopanego! Góralska Biesiada w plenerze, przy klimatycznym ognisku i regionalnym cateringu... a do tego Górale, którzy zagwarantują doskonałą zabawę, śmiech, taniec, śpiew i wiele atrakcji!

I choć maj nie rozpieszczał jeśli chodzi o pogodę...

To udało nam się zorganizować kilka imprez w najpiękniejszej Dolinie Chochołowskiej, gdzie do Waszej dyspozycji oddajemy góralską, plenerową scenę.  Zniesienie obostrzeń związanych z Covid-19 sprawiło, że zgłosiło się do nas ponownie wiele firm chcących odetchnąć w górach i wnieść nową energię do swoich zespołów. Tak trafiła też do nas...

Najsłodsza firma w Polsce?

Mieliśmy przyjemność organizować atrakcje podczas wyjazdu integracyjnego do Zakopanego dla jednego z największych w Europie producentów komponentów piekarniczo-cukierniczych.

Impreza plenerowa w deszczowy dzień

Impreza integracyjna w plenerze w czasie deszczu? Oczywiście! Atmosfera była gorąca, Goście roześmiani i zadowoleni. Mając na uwadze komfort naszych Gości zadbaliśmy o dodatkowe elementy, takie jak namiot nad ogniskami i miejsce dla wszystkich pod zadaszoną sceną.

Było pięknie!

Otoczeni przyrodą, wsłuchani w szum rzeki i dźwięki góralskiej muzyki...  Regionalne jedzenie, mnóstwo atrakcji i dużo śmiechu! A w połowie imprezy grupa zrobiła nam się 3 x większa! Bo na sąsiedniej polanie zaczęły swój wypas owce! 🙂

 

Dziękujemy za zaufanie i... do zobaczenia za rok!

Przez tatraprzygoda Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *