Impreza integracyjna z nutką adrenaliny dla lidera w branży motoryzacyjnej

Wspaniała integracja

Profesjonalnie przygotowane imprezy dla grup oraz integracyjne dla firm to nasza chluba. Nasi Klienci cenią sobie indywidualne podejście i brak rutyny. Cieszymy się że przyjeżdżają do nas osoby z każdego zakątka Polski, po to, aby poczuć choć odrobinę adrenaliny, ale również zakosztować wielu emocji i dobrej zabawy.

Integracja pracowników lidera branży motoryzacyjnej

Dobrej zabawy nie może u nas zabraknąć. Tak jak w tym przypadku, kiedy gościliśmy sporą grupę - bo aż 54 osoby - na skuterach śnieżnych. Naszymi Gośćmi tym razem byli liderzy w branży motoryzacyjnej.

Wyprawa dzikimi terenami

Mając na uwadze komfort oraz bezpieczeństwo uczestników podzieliliśmy grupę na pół - po 27 osób. Wyprawa dla każdej z grup trwała 2 h. Miejscem startu była nasza baza na Gubałówce. Uczestnicy mogli przedzierać się przez dzikie tereny, skąd rozpościera się piękna panorama Tatr.

Zanim jednak nasi Goście odpalili skutery, najpierw odbył się instruktaż. Dzięki temu każdy - nawet jeśli wcześniej nie miał do czynienia ze skuterami śnieżnymi - mógł bez problemu wziąć udział w tej pięknej zimowej przygodzie. W grupie też było wiele Pań, które po instruktażu zyskały pewność i swobodę w tym, że sobie poradzą. Takie wyprawy niezwykle integrują ludzi. Skutery są dwuosobowe, to też pasażerowie muszą ze sobą współpracować, aby płynnie przemieszczać się przez górskie tereny.

Niezapomniane wspomnienia

Nasi Goście mieli niepowtarzalną okazję dotrzeć skuterami śnieżnymi do miejsc niedostępnych zimą dla człowieka. Mogli podziwiać dzikość uśpionej przyrody i piękne widoki na Tatry. A wszystko okraszone nutką adrenaliny i dobrą zabawą. Ta zimowa przygoda na pewno zostanie w ich pamięci na długo. Tym bardziej, że uczestnicy już zapowiedzieli, że wrócą do nas kolejnej zimy, aby przeżyć to jeszcze raz.

Przez Redakcja Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *