Wyjątkowa Impreza Integracyjna dla VIP’ów w Zakopanem

Wyjątkowa Impreza integracyjna

Jako doświadczeni organizatorzy atrakcji spełniamy wszystkie życzenia i marzenia naszych Gości. Bardzo chętnie angażujemy się w działania, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieco ekscentryczne i mało popularne dla innych.  Tak było w tym przypadku, kiedy gościliśmy w Zakopanem VIP'ów, których marzeniem było połączenie przygody ze sporą dawką adrenaliny z regionalną kolacją w dzikim lesie, prawdziwym folklorem i zabawą!

Integracja Prezesów i ich najważniejszych Partnerów

Tym razem, naszymi Gośćmi była mała, kameralna grupa - kilku Prezesów oraz ich najważniejsi partnerzy biznesowi. Wyjazd był połączeniem szkolenia, spotkania firmowego oraz imprezy integracyjnej wypełnionej atrakcjami.

Góralska, luksusowa Willa i Catering

Goście mieszkali w pięknej, góralskiej, luksusowej willi w kameralnej dzielnicy Zakopanego, gdzie przez cały pobyt serwowaliśmy im catering z obsługą. Catering obfitował w lokalne przysmaki a do regionalnej kolacji alkohole dobierał nasz Sommelier.

Impreza integracyjna - dzika strona Podhala

Główną atrakcją i spełnieniem marzenia naszych Gości była wyprawa off-roadowa w pięknej scenerii z dużą dawką dobrej zabawy i szczyptą adrenaliny, bo w lesie czekała na naszych Gości niespodzianka, która pozwoliła im się wykazać umiejętnościami pracy zespołowej.

Po pięknej 3-godzinnej wyprawie, czekała prawdziwa Góralska Biesiada w szałasie na widokowej polanie, skąd podziwiać można całą panoramę Tatr. To miejsce jest niedostępne dla Turystów - tylko razem z nami możecie zorganizować tutaj imprezę.

Było oczywiście pyszne, regionalne jedzenie, degustacja lokalnych trunków, muzyka góralska na żywo i duża dawka dobrej zabawy podczas wielu konkursów i zabaw, dzięki którym grupa mogła się jeszcze lepiej poznać i zintegrować w duchu podhalańskich tradycji.

 

Gwarancja udanej imprezy nawet w przypadku niepogody

Mimo, że wszystko planujemy z dokładnością - nie jesteśmy w stanie zaplanować takich czynników jak zmiana pogody. Kto by przypuszczał, że w styczniu w Zakopanem prawie nie będzie śniegu? Jednak dla nas to żaden kłopot - jak zawsze mieliśmy plan B - dlatego zamieniliśmy skutery śnieżne na quady i nasi Uczestnicy mogli przeżyć swoją wymarzoną przygodę w górach.

Klimat i tradycja Podhala są nam bliskie, dlatego uwielbiamy pokazywać Wam ten zachwycający region. Pełen folkloru, muzyki, gwary i tradycyjnego jedzenia. Poznaj piękno górskiego regionu razem z nami.

Przez oskarpieprzak Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *