Impreza z prądem

Wspaniała integracja pracowników firmy energetycznej

Dwa dni integracji pracowników wypełnionych po brzegi atrakcjami. Uwielbiamy spełniać marzenia naszych Gości, którzy zwykle kiedy się do nas zgłaszają są spragnieni przygód! Wcale nas to nie dziwi. Większość turystów, którzy przyjeżdżają na Podhale chcą trochę poszaleć, oderwać się od rutyny dnia codziennego. A my mamy mnóstwo pomysłów jak zadowolić naszych Gości. 

Integracja pracowników firmy energetycznej 

Tym razem mieliśmy przyjemność gościć pracowników firmy energetycznej. Rozplanowaliśmy dla nich wspaniałe atrakcje na dwa dni. Grupa nie była duża, liczyła 12 mężczyzn.

Wyprawa integracyjna na skuterach śnieżnych

W pierwszy dzień integracji w Zakopanem zabraliśmy naszych Gości na pełną adrenaliny wycieczkę na skuterach śnieżnych. Dla każdego z uczestników przydzieliliśmy osobne skutery. Zanim jednak wsiedli za kierownicę, odbył się szczegółowy instruktaż z naszym doświadczonym przewodnikiem. Dzięki temu każdy, przez pełne 2 h mógł w pełni oddać się przygodzie z pięknymi widokami na Tatry i szaleć w świeżym śniegu. 

Impreza integracyjna z góralami

Jako, że nasi goście stanowili stosunkowo małą grupę, na kulig i biesiadę chcieli przyłączyć się do innych uczestników. Dzięki temu, że jesteśmy oficjalnym organizatorem tych atrakcji, bez problemu mogliśmy ich dołączyć do innych turystów. 

Kulig i biesiada w dzikiej Dolinie Chochołowskiej

Najpierw odbył się klimatyczny kulig w głąb pięknej Doliny Chochołowskiej. Uczestnicy integracji, jak również inni turyści otrzymali do sań pyszny poczęstunek w formie oscypków oraz napój rozgrzewający. Nasi Goście mogli podziwiać ośnieżone szczyty Tatr oraz piękno uśpionej natury. 

Po trwającym godzinę kuligu odbyła się biesiada integracyjna z góralami. Śmiechom nie było końca! Nasi gospodarze wiedzą jak rozbawić towarzystwo i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy. Uczestnicy integracji wzięli udział w licznych konkursach, mogli posłuchać ciekawych opowieści górali i pośpiewać przy ognisku.

Przez całą imprezę były serwowane tradycyjne dania kuchni gazdowskiej. Nasi Goście mogli posmakować pysznego bigosu, domowego smalcu z ogórkiem kiszonym, oscypków z żurawiną oraz kiełbasek, które sami przyrządzali na ognisku tak jak lubią. 

Wyjątkowa integracja pracowników

Zadowolenie naszych Gości to dla nas najwyższa nagroda. W ciągu dwóch dni pełnych wrażeń nasi Goście mogli poznać góralską kulturę, odpocząć oraz zacieśnić więzy między sobą. To na pewno pomoże im w pracy zawodowej po powrocie do firmy. A to wszystko w przepięknych okolicznościach przyrody!

 

Przez Redakcja Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *