Wspaniała integracja pracowników firmy meblowej

Impreza integracyjna pracowników w Zakopanem

Integracja pracowników przez dobrą zabawę i folklor to dla nas największa przyjemność. Tym razem gościliśmy pracowników firmy meblowej z Małopolski, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją mebli dla branży biznesowej.  

Dzień pełen wrażeń 

Przyjechali do nas na jeden dzień by poszaleć w Zakopanem i wykorzystali ten czas na 100%.

Dzień zaczął się od zabawy integracyjnej na Gubałówce. Naszych Gości nie powstrzymało nawet załamanie pogody. W tym dniu w Zakopanem spadło bardzo dużo śniegu. Uczestnicy na miejsce spotkania dojeżdżali własnym autobusem, jednak okazał się zbyt duży i ciężki, aby wyjechać na górę. Dlatego zorganizowaliśmy awaryjny transfer busami, aby grupa mogła skorzystać ze wszystkich atrakcji. Mimo złych warunków na drodze, daliśmy radę!  Wszystkich udało się bezpiecznie przetransportować na miejsce zbiórki. 

Uczestnicy integracji mieli okazję spełnić swoje marzenia z dzieciństwa. W programie było mnóstwo zabaw na sniegu m.in ślizgi, zimowy banan oraz rafting pontonem za skuterem śnieżnym. Śmiech i dobry humor nie odstępował naszych Gości na krok. 

Klimatyczny kulig z pochodniami

Następnie odbył się transfer do Doliny Chochołowskiej, gdzie na naszych Gości czekała wesoła biesiada z ogniskiem. Uczestnicy mogli skosztować prawdziwej kuchni gazdowskiej, posłuchać historii o Tatrach i góralach oraz spróbować swoich sił w różnych konkursach i zabawach. Dzięki naszej drewnianej scenie plenerowej żadna z atrakcji nie została przez uczestników przeoczona. Cała impreza odbyła się w otulinie Tatrzańskiego Parku. 

Wieczór zakończył kulig. Wjechaliśmy tradycyjnymi sańmi na płozach w głąb Doliny Chochołowskiej. Drogę rozświetlało światło pochodni. Uczestnicy mogli na własnej skórze poczuć dzikość uśpionej natury, zapruszonej śniegiem. 

Gwarancja udanej imprezy

Taka całodzienna impreza dla pracowników świetnie zacieśnia więzy, poprawia relacje, tym bardziej kiedy odbywa się w górskim klimacie. Nasi organizatorzy wiedzą jak zachęcić grupę do wspólnej zabawy. Uwielbiamy dzielić się pięknem naszego regionu. Pełnego tradycji, gwary i folkloru. A zachwyt naszych Gości jest dla nas najważniejszy.

To świetny przykład, że kiedy w firmie się wiele dzieje, nie ma czasu na kilkudniowy wyjazd firmowy, zawsze można zorganizować wycieczkę integracyjną dla pracowników na jeden dzień.  

 

Przez Redakcja Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *