Kolejna realizacja dużego kuligu dla naszego stałego Partnera

Realizacja kuligu we współpracy z biurem podróży

Kolejny raz mieliśmy przyjemność organizacji kuligu z naszym wieloletnim partnerem biznesowym  - jednym z biur podróży w Zakopanem. Nasi współpracownicy cenią sobie rzetelność, dlatego niezwykle nas cieszy, że ponownie do nas wracają. 

Wspólnie organizujemy kuligi dla grup oraz firm w Zakopanem kilka razy w miesiącu na około 120 osób. Uwielbiamy sprawiać radość klientom, zarażać ich miłością do gór oraz folkloru, to też z chęcią łączymy siły z innymi firmami. 

Kuligi z najlepszymi widokami na góry

Naszych Gości "przenosimy w czasie", to sprawia, że mogą poczuć się jak za czasów szlachty. W tradycyjnych saniach, przy blasku pochodni każdy może doświadczyć prawdziwego góralskiego klimatu.

Kuligi odbywają się w Dolinie Chochołowskiej - najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie.  Posiadamy własną scenę plenerową, aby żadna atrakcja nie umknęła naszym Gościom. Cała impreza odbywa się w otulinie Tatrzańskiego Parku. To prawdziwa przygoda, górska atmosfera i zimowa sceneria.

Kolejnym miejscem jest Gubałówka. Ze szczytu rozpościera się przepiękny widok na Tatry i całe rozświetlone Zakopane. To jedno z najbardziej urokliwych miejsc na Podhalu. Bliskość i dzikość natury jest tu niesamowita. 

Dużo śmiechu i żartów - czyli biesiada z góralami

Niezależnie od miejsca kuligu, u nas zawsze jest gwarno i wesoło.  Kapela góralska wprowadza wszystkich w świetny nastrój opowiadając żarty i historie o górach i góralach. Do tego ogniska, pyszne tradycyjne jedzenie. Mnóstwo konkursów, wspaniała integracja dla grup oraz firm. Dla osób niezmotoryzowanych zapewniamy  transfer z centrum Zakopanego - tak, aby każdy bez problemu mógł się z nami bawić.

Niezapomniany wieczór

Spełniamy marzenia naszych Gości o tradycyjnym kuligu. To świetny czas, który można spędzić z rodziną lub przyjaciółmi. Poznać prawdziwą góralszczyznę i folklor, posmakować gazdowskiego jedzenia. A wszystko w blasku księżyca i w przepięknych okolicznościach przyrody. 

Przez Redakcja Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *