Wieczór Kawalerski w Zakopanem

Dla przyszłych mężów organizujemy atrakcje na pobyt kawalerski w Zakopanem. Oferta dotyczy atrakcji dostępnych w naszej ofercie – wiele aktywności, które przyjemnie wypełnią czas w trakcie dnia przed prawdziwym wieczorem kawalerskim. Mamy pomysł na Twój weekend kawalerski w Zakopanem. Oferta nie dotyczy atrakcji po godzinie 22.00.

Wieczór kawalerski to wyjątkowa impreza, kiedy możecie spotkać się w najbliższym gronie zaufanych osób i przeżyć prawdziwą przygodę, którą zarówno Pan Młody jak i jego Przyjaciele zapamiętają na bardzo długo!

Zakopane to idealne miejsce na wieczór kawalerski, ponieważ możecie tutaj przeżyć wszystkie najlepsze atrakcje.

Zarezerwuj ONLINE
napisz na info@tatraprzygoda.pl
lub zadzwoń: +48 501 560 560

Zastanawiasz się, jakie atrakcje na wieczór kawalerski wybierają najczęściej Klienci w Zakopanem?

QUADY na Kawalerski Wieczór
Ulubioną atrakcją podczas wszystkich wieczorów kawalerskich w górach są Quady. Doświadczony Przewodnik zabierze Was na wyprawę po górskich trasach. Będzie widokowo i przeprawowo. To duża dawka dobrej zabawy i szczypta adrenaliny. Quady to zdecydowanie atrakcja, którą zapamiętacie na długo!

Wieczór Kawalerski i Wyprawa autami BUGGY UTV
Jeśli jeździliście już Quadami a nadal szukacie super przygody na Wieczór Kawalerski w górach to zapraszamy Was na wyprawę autami Buggy UTV. To prawdziwe safari po Podhalu!

PAINTBALL z Wieczorem Kawalerskim
Planując wieczór kawalerski zdecydowanie warto wybrać atrakcje, które pozwolą Wam poszaleć i mocno się zintegrować. Gotowym pomysłem na dobrą zabawę jest bitwa paintballowa. Spotkamy się na naszym naturalnym polu w dzikim lesie, gdzie otrzymacie profesjonalne markery turniejowe. Instruktor zadba o specjalne scenariusze gry, które doskonale pasują do wieczoru kawalerskiego, np. Bieg Kawalera.

OGNISKO podczas Wieczoru Kawalerskiego
Po głównych atrakcjach wieczoru kawalerskiego warto zaplanować także czas na klimatyczne ognisko w górach. Miło spędzony czas z regionalnym jedzeniem.

ROWERY, E-BIKE lub HULAJNOGI dla Wieczorów Kawalerskich
Jeśli Pan Młody i jego Goście lubią aktywny wypoczynek, polecamy także wycieczkę rowerami, rowerami elektrycznymi lub hulajnogami. Organizujemy wycieczki rowerowe po górskich trasach oraz zjazd rowerami i hulajnogami z Gubałówki na Krupówki!

TRADYCYJNY KULIG SANIAMI W DOLINIE CHOCHOŁOWSKIEJ jako pomysł na Wieczór… kawalerski! 🙂
Jeśli Wasza impreza wypada akurat podczas zimowego pobytu w Tatrach i szukacie atrakcji na wieczór to polecamy wyjątkowy, zimowy kulig w Dolinie Chochołowskiej. Każdy Uczestnik otrzyma rozgrzewający poczęstunek do sań i udamy się na 1-godzinną przejażdżkę. Po kuligu szalona zabawa z Góralami – gry, konkursy i zabawy przy ognisku, gdzie obsługa serwuje jedzenie bez limitu.

Wieczór Kawalerski i GÓRALSKIE ŚPASY
Szukacie pomysłu na imprezę z góralskim charakterem? Zapraszamy do Doliny Chochołowskiej, gdzie przy Ognisku i dobrym jedzeniu będziemy się wspólnie bawić i biesiadować z najlepszą kapelą w Zakopanem. Będzie porwanie i golenie w dybach przyszłego Pana Młodego, nauka tańca góralskiego i picie z narty.

Zarezerwuj ONLINE
napisz na info@tatraprzygoda.pl
lub zadzwoń: +48 501 560 560