Udany przepis na imprezę integracyjną? Ślizgi, śnieżny banan oraz snow rafting!

Impreza integracyjna dzieci i młodzieży

Takie imprezy to cudowna okazja, aby zbudować świetne relacje między uczestnikami. Szczególnie, kiedy towarzyszy jej mnóstwo śmiechu i zabawy.

Uwielbiamy łączyć siły z innymi firmami. Dzięki temu możemy się świetnie uzupełniać. We współpracy z jednym z biur podróży zorganizowaliśmy wspaniałą integrację dla dzieci i młodzieży w Zakopanem.

Biuro podróży miało już zorganizowane transporty oraz noclegi dla Uczestników. My natomiast odpowiadaliśmy za rozrywkę i organizację zabaw na śniegu dla dzieci w nieoczywistej formie. 

Wspaniała zabawa na świeżym powietrzu

Tym razem mieliśmy przyjemność gościć 50 dzieci i młodzieży. Zgodnie z oczekiwaniami, zorganizowaliśmy dla nich integrację poprzez zabawy na śniegu na Gubałówce. 

Nasi Goście mogli wypróbować mnóstwo atrakcji na śniegu, m.in:

  • ślizgi - jazda za skuterem śnieżnym
  • zimowy banan - zamiast po wodzie sunęliśmy po śniegu
  • snow rafting – jazda na kilkuosobowym pontonie za skuterem śnieżnym
  • snow tubing - zjazd z górki na dmuchanych kołach

Uczestnicy integracji przez cały czas byli pod opieką doświadczonych instruktorów, którzy czuwali nad ich bezpieczeństwem.


Zabawa wprowadziła naszych Uczestników w dobry humor. I o to nam chodziło!  A wszystko to na widokowej polanie, gdzie można było do woli cieszyć się pięknymi widokami na Tatry i Zakopane. 

Po szaleństwie na śniegu przyszła pora na coś na ząb

Po kilku godzinach spędzonych aktywnie na świeżym powietrzu naszych Gości dopadł mały głód. Przewidzieliśmy, że tak może się zdarzyć. Dlatego już wcześniej mieliśmy zaplanowane ognisko na pięknej polanie z widokiem na góry. Nasi mali Goście mogli ogrzać się przy ognisku no i oczywiście najeść do syta. W menu było: pieczenie kiełbasek, gorąca herbata z sokiem malinowym i inne przekąski. 

Cudowne wspomnienia z udanej wycieczki

Uwielbiamy dzielić się pięknem naszego regionu. Ośnieżone szczyty i drzewa pokryte białym puchem. To wszystko tworzy niesamowity klimat. A kiedy dodamy do tego świetną zabawę - udany wyjazd integracyjny gwarantowany! 

Przez Redakcja Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *