Trzy wieczory kawalerskie – jeden weekend w Zakopanem!

Trzy wieczory kawalerskie - niezależne imprezy w jeden weekend

Dla wielu przyszłych Panów Młodych wieczór kawalerski ma ogromne znaczenie. W końcu to ostatni moment na bezkarne szaleństwo. Oczywiście nie każdy mężczyzna wyznaje zasadę, iż tego wieczoru trzeba dać z siebie wszystko…Wielu Panów chce ten wyjątkowy czas spędzić aktywnie. Każdy Pan Młody zasługuje na uczczenie ostatniego wieczoru wolności bawiąc się w najlepszym męskim towarzystwie. 

W ostatni weekend udało nam się zorganizować aż trzy niezależne imprezy, jedna po drugiej. Łącznie z naszych atrakcji skorzystało 32 Panów. 

Poznaj szczegóły jak udało nam się przygotować wieczory kawalerskie w Zakopanem, które na długo zapadną w pamięć Gościom honorowym, czyli Panom Młodym i ich organizatorom, czyli najlepszym przyjaciołom.

Weekend pełen wrażeń 

Jedna z naszych kawalerskich grup mieszkała w zaprzyjaźnionych, góralskich domkach Tatra House położonych w klimatycznej dzielnicy Zakopanego - na Krzeptówkach. Do swojej dyspozycji mieli miejsce na ognisko i grilla, drewnianą altanę, w której mogli odpocząć na świeżym powietrzu po dniu pełnym atrakcji oraz saunę i balię z widokiem na góry.

Druga grupa mieszkała w hotelu w Zakopanem a trzecia w apartamencie w Kościelisku - dla każdej z grup organizowaliśmy także transfery na miejsca atrakcji i z powrotem.

Grupy bawiły się niezależnie - tylko w swoim towarzystwie. 

Główną atrakcją była wycieczka na quadach grzbietem Gubałówki. Zanim Panowie wsiedli za kierownicę odbył się instruktaż z naszym doświadczonym przewodnikiem. Po przeszkoleniu Panowie mogli wyjechać na leśne trakty. Zmierzyli się ze stromymi podjazdami oraz przemierzali zabłocone drogi. Przez całą wyprawę towarzyszył im przewodnik, który pokazał naszym Gościom najciekawsze miejsca z piękną Panoramą na Podhale. 

Kolejną atrakcją był paintball. Otrzymali od nas strój ochronny oraz pakiet naboi. A po krótkim instruktarzu - ruszyli w bój!

Paintball to zdecydowanie dynamiczna gra zespołowa, w której uczestnicy mają do zrealizowania określony cel. Może to być na przykład zdobycie bazy czy też flagi. Panowie musieli ze sobą dobrze współpracować, aby pokonać przeciwników. Dzięki tej grze każdy z nich mógł poczuć się jak prawdziwy komandos, walczący w dzikim, tatrzańskim lesie. Na przyszłego Pana Młodego czekała też “niespodzianka” - musiał zaliczyć rundę honorową pod ostrzałem w uroczym stroju różowego króliczka! 🙂

Po grze pełnej emocji dla każdej z grup zorganizowaliśmy ogniska w pięknym miejscu z widokiem na góry. Zapewniliśmy również poczęstunek - kiełbaski, oscypki z żurawiną, bigos oraz chleb z domowym smalcem. Nasi Goście mogli najeść się do syta. A na rozgrzanie poczęstowaliśmy Uczestników góralską herbatą. 

Gwarancja udanej imprezy

Wieczory kawalerskie świetnie zacieśniają więzy między kolegami, poprawiają relacje oraz dostarczają całą masę rozrywki. Pozwalają również nieco się rozluźnić przed ważnym dniem Pana Młodego. Uwielbiamy dzielić się pięknem naszego regionu. A jeszcze bardziej, kiedy w tych pięknych okolicznościach przyrody możemy zaoferować naszym Gościom pełne wrażeń atrakcje! Zachwyt Uczestników jest dla nas najważniejszy.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Jak możecie się domyślić, wieczory kawalerskie rządzą się swoimi prawami - dlatego podczas tych realizacji kładziemy mocny nacisk na bezpieczeństwo i jasno ustalone zasady. Przed każdą wyprawą i bitwą paintballową odbyło się badanie alkomatem - czas na relaks z  mocniejszymi trunkami był po atrakcjach, przy ognisku.

Przez Redakcja Realizacje 0 komentarze/y

0 komentarze/y

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *